Estebox İstanbul sağlık sektöründe 30 yıllık deneyimiyle siz değerli danışanlarımızın estetik ve sağlığınızla ilgili ihtiyaçlarınıza , sizin için en doğru çözümü bulmak ve bu süreçte sizin yanınızda yer almak amacıyla kuruldu.

Neden Estebox İstanbul?

Estebox İstanbul sağlık alanında  İmmuno  ve Servier gibi uluslararası firmalarda 30 yıllık kurumsal tecrübeye sahip ülke sorumlumuz Tayfun ENÇ ve Canan KAYA ile estetik ve sağlık ihtiyaçlarınıza en doğru çözümü bulacak, deneyimli doktorları ve sağlık profesyonelleri JCI ve diğer akreditasyonlara sahip hastaneler ile danıştığınız ilk andan itibaren sizin yanınızda yer alarak ;

  • Danışma ihtiyacınızın oluşmasıyla birlikte ücretsiz danışmanlık ve doktor ile görüşerek yapılacak operasyon için öncesi ve sonrası süreç ile ilgili bilgilendirme ve planlama,
  • Operasyon öncesi ve sonrası sürecine uygun tarihlerde uçak yolculuğu, transfer,, konaklama, refakat ve rehberlik,
  • Operasyon sonrası iyileşme ve bakım süreci ile ilgili bilgilendirme, takip

gibi konularda sürecin güvenilir bir şekilde yürütülmesi sağlayarak siz değerli danışanlarımızın sağlıklı ve mutlu bir şekilde ülkenize dönmenizi sağlayacaktır.

Misyonumuz

Estebox olarak hayatta her başarılı işin veya projenin arkasında iyi belirlenmiş ve odaklanılmış bir misyon olduğunu düşünüyoruz. Bizlere güvenerek mutluluklarını emanet eden her danışan bireye ayrı odaklanıyor, girdikleri bu süreçte gerekli tüm desteği her alanda sunuyor, siz değerli danışanlarımızı alanında uzman estetik doktorlarla buluşturarak hayatınıza küçük dokunuşlar yapmak, sizleri hayallerinize bir adım daha yaklaştırmak istiyoruz.

Vizyonumuz

Estebox İstanbul olarak uluslararası standartlarda estetik ve sağlık hizmetleri sunarak uluslararası platformlarda tanınan bir marka olarak, en yeni ve teknoloji içeren teknikleri yakından takip ederek ve bünyesine katarak diğer sağlık kurumlarına örnek teşkil edecek bir marka olma vizyonuyla çalışıyoruz. Sunduğumuz geniş hizmet ve olanak alt yapımızla sizi evinizde hissettirecek bir deneyim hedefliyoruz.