Kol ve bacak estetiği nedir ve kimlere yapılır?

İlerleyen yaş, kilodaki değişimler, hareketten uzak yaşam tarzı nedeniyle genellikle kollarımızı vücudumuza 90˚ lik açıyla kaldırdığımızda oluşan gözle görülür sarkıklığın giderilmesini hedefleyen bir ameliyattır. Cilt yapınız çok deforme olmadıysa liposuction ile başarılı bir operasyon gerçekleştirilebilir. Kol altında aşırı deforme olmuş bölge var ise bu bölgedeki doku ameliyat ile çıkarılır. Operasyondan 5 gün sonra normal yaşantınıza dönebilirsiniz.

İlerleyen yaş ile kol ve bacaklarda ortaya çıkan sarkmadan şikayetçi olan herkes bu operasyonu yaptırabilir. Ayrıca son zamanlarda sıklıkla yapılan obezite cerrahisi yada mide balon uygulaması sonrası hızla verilen kiloların bıraktığı sarkıklık da bazı durumlarda sadece ameliyat ile giderilebilir.

- Kol Estetiği

Kollarımızı vücudumuza 90˚ lik açıyla kaldırdığımızda oluşan gözle görülür sarkıklığın giderilmesini
hedefleyen bir ameliyattır. Cilt yapınız çok deforme olmadıysa Liposuction ile başarılı bir operasyon
gerçekleştirilebilir. Kol altında aşırı deforme olmuş bölge var ise bu bölgedeki doku ameliyat ile çıkarılır. Operasyondan 5 gün sonra normal yaşantınıza dönebilirsiniz.

- Bacak Estetiği

Bacak estetiği dizden yukarısı (uyluk) ve aşağısı (baldır) olarak iki bölgeden oluşur.

- Uyluk Germe Estetiği

Genellikle kilo değişimi sonrası dizin üst tarafında oluşan sarkmalar için yapılan ameliyattır. Bazı durumlarda liposuction ile birlikte uygulanabilir. Ameliyattan 8-10 gün sonra günlük yaşantınıza dönebilirsiniz.

- Baldır Estetiği

Dizin alt tarafında kalan bölgedir. Bu bölge gereğinden fazla kalın, zayıf veya çarpık olabilir. Bu halde etek yada dar giysiler giymek sizi rahatsız eden görüntü oluşturabilir. Sizin ihtiyacınıza göre planlanacak bir operasyon ile 7 gün sonra günlük yaşantınıza dönebilirsiniz.

Online Randevu

Online randevu formumuzu doldurarak bilgilerinizi gönderebilir ve ücretsiz muayene randevunuzu oluşturabilirsiniz. Yetkili arkadaşlarımız sizinle irtibata geçerek size en uygun muayene saatini belirleyecektir.

WhatsApp ve Telefon Destek Hattımız : +90 536 825 34 65

rakamlarla estebox

14+

uzman doktor

60+

farklı uygulama

20+

yıllık tecrübe

15000+

hasta sayısı

20000+

başarılı operasyon